Haber

Bomba iddia: İYİ Parti’nin İstanbul ve Ankara yerel seçimlerindeki adayları belli oldu

türkiye yavaş yavaş oy Parti ortamına girerken partiler çıkaracakları adayları netleştirmeye başladı. Seçimde CHP ile ittifak yapıp yapmayacağı henüz belli değil. İyi parti İstanbul ve Ankara’nın adaylarını belirleyen iddia kulisleri karıştırdı. Son bilgilere göre İyi parti, İstanbulda Buğra KavuncuAnkara’da Adnan Beker’i aday gösterecek.

“BU İSİMLER KESİN GÖZLERE BAKIYOR DİYEBİLİRİZ”

TV100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, İyi partiİttifak olmazsa 2 isim öne çıkar” dedi. İyi parti Bunların kesin olarak değerlendirildiğini söyleyebiliriz. Ankara adaylarından biri YETER Partisi Milletvekili Adnan Beker, diğeri ise İstanbul’daki Teşkilat Başkanı. Buğra Kavuncudedi.

“BAZI İLLERDE İTTİFAK YAPILACAĞINA İLİŞKİN DUYURU YAPILACAK”

Gürel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 26 Ağustos’ta yapacağı açıklama ve 2024’te yapılacak yerel seçimlerle ilgili kulis bilgileri verdi; “Akşener’in 26 Ağustos’ta İYİ Parti’de yapacağı açıklamada bazı şerhlerin yapılacağı belirtiliyor. Ankara ve İstanbul’da ilçe ve il düzeyinde ittifak yapılabileceğine dair açıklamalar yapılacak.

“BU İSİMLER KESİNLİKLE İYİ PARTİ’YE BAKIYOR”

İttifak yoksa iki isim öne çıkıyor ve İYİ Parti’de kesin gözüyle bakılıyor diyebiliriz. Ankara için Milletvekili Adnan Beker’i, İstanbul için Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu’yu aday gösterecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu