Haber

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’dan Pençe Kilit Harekatı’nda şehit olan askerler için taziye mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kuzey Irak’ta sürdürülen Pençe Kilit Harekatı’nda şehit olan askerler için taziye mesajı yayınladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yürütülen Pençe Kilit Harekatı’nda şehit olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Uzman Çavuş Kemal Özek, Teğmen Uğur Altınbaş, Uzman Çavuş Özkan Lale, Uzman Onbaşı Uğur Özdemir ve Sözleşmeli Er Mahmut. Kuzey Irak’ta. Üçdağ için taziye mesajı yayınladı.

Türkiye’nin milli güvenliği ve ayrılmaz bütünlüğü için terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda şehit düşen kahraman Mehmetçi’nin şehadet haberini üzüntüyle öğrendiğini kaydeden Önder Osman Zolan, “Milletimizin başı sağolsun. Vatanımızın birlik ve bütünlüğü için canlarını feda eden kahraman çocuklarımıza rahmet, Ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Şehitlerimiz her zaman aziz milletimizin kalbinde yaşayacaktır.” aziz millet bu toprakları sonuna kadar koruyacak, vatanı parçalamayacak, bayrağı indirilmeyecek, şehitlerimizin kanı yerde asla akmayacaktır. Şehitlerimizin bize emanet ettiği bu aziz vatanı sonsuza kadar savunmaya devam edeceğiz. Bu vesilelerle şanlı ordumuzun gerçekleştirdiği Pençe Kilit Harekatı’nda şehit olan evladımız hemşehrimiz Uzman Çavuş Kemal Özek’e ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerine baş sağlığı dileriz. “Denizli’ye sabır ve başsağlığı diliyorum. Şehitlerimizin mertebesi Ali, mekanları cennet olsun” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu