Haber

Medicana Sağlık Grubu Hastanelerinde Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Cumhuriyetin 100’üncü yılı Medicana Sağlık Grubu’na ait 7 ildeki 15 hastanede coşkuyla kutlandı. Ülkenin ve dünyanın dört bir yanında coşkuyla kutlanan 29 Ekim, hastanelerde de doktor, yönetici, işçi ve misafirlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında tüm hastanelerini bayraklarla süsleyen Medicana Sağlık Kümelenmesi, ‘Cumhuriyet 100 Yıldır’ konseptiyle eş zamanlı olarak hastanelerindeki Atatürk Fotoğrafları Standı ile hafta başında kutlamalara başladı. Eski Güneş. Atatürk’ün fotoğraf ve sözlerinin yer aldığı sergi hafta boyunca büyük ilgi gördü.

Atatürk’ün en sevdiği müziklerden oluşan canlı müzik konserlerinin de planlandığı bu özel günde, hastane ziyaretçileri fotoğraf kabinlerine ilgi gösterdi.

TÜRK BAYRAĞI, KONUŞMASI VE 100.YIL ROZETİ HEDİYE VERİLDİ

Cumhuriyetin 100. yılında doğan bebekleri de unutmayan sağlık grubu, onları özel bir mesajla karşıladı. Ayrıca günün anlam ve önemine uygun olarak yeni anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan velilere Türk Bayrağı, Nutuk ve 100. yıl rozeti takdim edildi.

habercifteler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu