Haber

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Açık Hava Etkinlikleri Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Ağustos ayı boyunca devam edecek olan Açık Hava Etkinlikleri başlıyor. Film gösterimlerinden çocuk oyunlarına kadar pek çok programın sergileneceği etkinlikler, hafta sonu 2 gün boyunca özellikle miniklere keyifli dakikalar yaşatacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yaz tatilinde çocuklar için düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Daha önce gerçekleştirilen sosyal aktivitelerle çocukların verimli ve eğlenceli bir tatil geçirmesi amaçlanırken, Ağustos ayı boyunca devam edecek olan Outdoor aktiviteleri de miniklerin aileleri ile keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. Film gösterimlerinden çocuk oyunlarına kadar pek çok program hafta sonu Millet Bahçesi sahnesinde olacak.

5 Ağustos’ta Millet Bahçesi’nde yapılacak programların ilki TRT Çocuk Sanatçısı Burak Sezen ile başlayacak. Saat 19.00’da başlayacak Burak Abi ile Çocuk Müziği’nde illüzyon, Karagöz-Hacivat ve çeşitli kukla gösterileri yer alacak. Cumartesi günü yapılacak bir diğer programda ise miniklerin keyifle izlediği Evcil Hayvanların Kapalı Yaşamı 2 adlı sinema gösterimi yapılacak. Çocuklar, 21.30’da başlayacak gösterime aileleriyle birlikte katılabilecekler.

6 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek programlar, saat 19.00’da Bee Maya Çocuk Oyunu ile başlayacak. Döngü Sahne performansıyla sahnelenecek olan oyun, çocukları eğlendirerek öğretmeyi amaçlayan içerikler üretiyor. Film gösterimi saat 21.00’de başlayacak ve 7. Koğuştaki Mucize adlı film gösterilecek. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu