Teknoloji

Street Fighter 6 için Teenage Mutant Ninja Turtles İşbirliği Duyuruldu

 
Capcom’un oyunculara sunduğu dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6 için yeni karakterler gelmeye devam ediyor. Açıklanan ekibe göre yeni DLC karakteri AKI, oyuna dahil edilmeyi bekliyor. AKI karakteri dışında gruplar, Teenage Mutant Ninja Turtles ile işbirliği yapıyor. Bu kapsamda ninja kaplumbağaların 8 Ağustos’ta oyuna dahil edilmesi planlanıyor.
 
Yeni karakterler gelmeye devam ediyor
 
 
 
Yeni duyuru ile AKI karakteri oyuna dahil oluyor. Rakiplerine çivi çakmak için sabırsızlanan bu zehirli karakter, dövüşçülerin başını döndürüyor. Ninja Kaplumbağalar işbirliğinin bir parçası olarak oyuna yeni donanımlar, sözler, başlıklar, oyun içi duvar kağıtları, fotoğraf modu için çerçeveler ve daha fazlası eklendi. Aynı zamanda World Type ve Battle Hub bölümlerinde kullandığınız özel avatarınızı kaplumbağalardan birine dönüştürebilirsiniz.
 
8 Ağustos 2023’ten itibaren Street Fighter 6 oyuncuları, özel avatarlarını yeni Teenage Mutant Ninja Turtles teçhizatı ve cümleleriyle özelleştirebilecek. Sohbet bölümünde Teenage Mutant Ninja Turtles ikonlarını diğer oyunculara gönderebilir, oyun içi cep telefonlarınıza şekil verebilirsiniz.
 
Street Fighter 6 şu anda Steam üzerinden PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve PC için mevcut.
 
AKI karakter fragmanı
 
 
 
Genç Mutant Ninca Kablumbağalar
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu