Haber

Toroslar EDAŞ, Bakım ve Yatırımlarıyla Gaziantep’e Aydınlık Verdi

Toroslar EDAŞ, Bakım ve Yatırımlarıyla Gaziantep’e Aydınlık Verdi

Sektörüne yön veren teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Toroslar EDAŞ, Gaziantep’te kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine 2023 yılının ilk 9 ayında hız kesmeden devam etti.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı proje ve yatırımlarla yürüten Toroslar EDAŞ, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yılın ilk 9 ayında Gaziantep’te başarılı işlere imza attı.

Toroslar EDAŞ, Gaziantep’te hizmet verdiği 10.135 trafo ve 24.661 kilometre hattın önümüzdeki kış koşullarında sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlaması amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.

Daha aydınlık bir Gaziantep için Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış, Nurdağı ve İslahiye’de 4.349 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ grupları, ayrıca bölgedeki 75 panel, 45 trafo ve 220 dağıtım merkezinin de revizyonunu gerçekleştirdi. .

Toroslar EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak insan, analiz ve inovasyon odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir. Gaziantep’te 882 binden fazla müşteriye daha iyi hizmet verebilmek amacıyla toplam 4 bin 535 kilometre yeni yer altı sınırı oluşturan Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 2 bin 108 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca 387 adet yeni elektrik panosu ve 166 adet trafo merkezinin montajı tamamlandı.

Toroslar EDAŞ, söz konusu bakım, onarım ve yatırım sayılarıyla 2023 yılının ilk 9 ayında belirlediği hedeflere başarıyla ulaştı.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla 7/24 hizmet veren Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Taşınabilir Uygulaması, 0 (322) 186 numaralı WhatsApp İhbar Hattı aracılığıyla tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinliyor ve çözüm buluyor. 00 00 ve 186. Müşteri Hattı devam etmektedir.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin elektrik dağıtımında Başşehir EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte üç şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, 2016 – 2020 yıllarını kapsayan son tarife döneminde Türkiye’deki 21 dağıtım şirketi arasında en fazla yatırım yapan şirket oldu.

Toroslar EDAŞ’ın Gaziantep’teki bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

aladagajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu