Yaşam

YAZ MEVSİMİNDE SAÇLARINIZIN IŞILTISINI KAYBETTİRMEYİN

Yaz mevsiminde hareketli sokakların yanında, huzurlu bir tatil ve sıcacık yaz akşamları; Saçları susuz bırakan kavurucu sıcağın, kavurucu rüzgarın ve tuzlu denizin de habercisidir. Yeni Pantene Hydra Glow Serisi Baobab Özü, Biotin ve Hyaluronik Asit ile zenginleştirilmiş Pantene Pro-V formülü ile yaz aylarında yıpranan ve her zaman kuruluk sorunu yaşayan saçları bile nemlendirir ve suyla doyurarak parlamasını sağlar. .

Yazın Parlaklığını Kaybeden Saçlar İçin; Güle Güle Kuru Saç Serumu

Hydra Glow serisinin merkezinde yer alan Goodbye Dry Hair Serum, en kuru saçların bile susuzluğunu gidermek için cilt bakım ürünlerinden ilham alınarak tasarlandı. Saçınıza uyguladığınızda kremden suya dönüşen yapısıyla bu serum saçı nemlendirir, kırık uçları birleştirir, saçınızın yumuşaklığını artırır ve saçınızı hak ettiği parlaklığa kavuşturur. Yaz aylarında saçlarınızı ağırlaştırmadan susuzluğunuzu giderecek serum ile 1 kullanımda 72 saate kadar suya doymuş, sağlıklı, parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Saçınızın Susuzluğunu Giderecek Hydra Glow Serisi

Pantene Hydra Glow serisinde yer alan Hydra Glow Nemlendirici Şampuan, Baobab Özü ile Zenginleştirilmiş Pantene Pro-V formülü ile saça zarar vermeden temizler ve ağırlaştırmadan parlaklığını geri kazandırır. Hydra Glow Nemlendirici Saç Bakım Kremi, saçınızın susuzluğunu gidererek yazın yıpratıcı etkisinden saçlarınızı korumaya yardımcı olur. Parlaklığını kaybetmiş cansız saçlarınıza nüfuz ederek, yenilenen formülü ile parlaklığını geri kazandırır. Hydra Glow Heavy Moisture Mask ise nemi saça hapsederek en kuru saçları bile derinlemesine nemlendirir. Saça canlı bir parlaklık kazandıran yoğun nemlendirici maske, yaz aylarının saç üzerindeki yıpratıcı etkisi sonucu oluşan saç kırılmalarını pürüzsüzleştirir ve onarır.

Yepyeni Nemlendirici Formül ile Parlak Saçlar

Boabab, diğer adıyla “Hayat Ağacı”, hortumunda depoladığı su ile en kurak zamanlarda bile hayatta kalma yeteneğine sahiptir. En kuru saçların bile susuzluğunu gidermeyi hedefleyen Hydra Glow serisi, Baobab tohumlarından elde edilen Baobab Ekstresi ve Biotin ile zenginleştirilmiş Pro-V B5 formülü içeriyor.

Pantene Baş Bilim İnsanı Dr Jeni Thomas yeni nemlendirici formül hakkında konuşuyor
“Saç sağlığına odaklanan Pantene, en sağlıklı ve etkileyici sonuçlara ulaşmak için doğadan ilham alıyor. En kuru saçların bile susuzluğunu giderecek Baobab Özü ile zenginleştirilmiş Pro-V B5 formülü ile tüm kullanıcıların hayallerindeki derinlemesine nemlenmiş, ışıltılı saçlara kavuşabilecek.”

aricak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu