Teknoloji

Amouranth, xQc’nin 100 Milyon Dolarlık Anlaşma İmzalamasının Ardından Başlıyor

Twitch’in 2022’deki en büyük kadın yayıncısı olan Amouranth’ın tuhaf bir mizah anlayışı var ve +18 içerik Platforma en çok izleyici çeken yayıncılardan biri oldu. Akışları Twitch’te sona erdiğinde her zaman popülerliği olan bir profil çizdi.

Amouranth, son yaptığı yayınla Twitch ve sosyal medyada yeniden gündem yaratmayı başardı. Yedinci yılını kutlayan Twitch yayınının başlığında, ‘ Tekme atmak’Amouranth tarafından, havada Twitch’ten ayrıldı ve Kick’e geçti.duyurdu ve orada yayınına devam etti.

Amouranth’s Kick’in detayları bilinmiyor

Amouranth’ın Kick ile bir sözleşmesi olup olmadığı, varsa ne tür bir sözleşmesi olduğu şu an için bilinmiyor. Ancak bu duyurusu yine de büyük yankı uyandırdı. Amouranth geçmişte Kick’e geçişle ilgili endişelerini dile getirmiş olsa da, bu endişelerin üstesinden geldi ve platformları değiştirmeye karar vermiş görünüyor . Ya da en azından zamanının bir kısmını başka bir yerde yayın yaparak geçirmeyi planlıyor.

Amouranth’ın xQc’sinin Kick ile olan anlaşmasına baktığı duyuru resmi “Yani 100 milyon dolarlık anlaşmalar başladı… Ben de böyle bir şey alabilir miyim?”‘ diye soruyor ve ardından toparlanmasını ve Kick’e geçişini anlatıyor.

xQc’nin sözleşmesi taahhüt edildiği gibi değilse, Amouranth’ın da yalnızca Kick’te yayın yapması gerekmeyebilir. Ancak bu, yayıncılara daha fazla para kazandıran bir gelir paylaşımıdır ve Kick’in yayında nelerin gösterilebileceği konusunda daha gevşek kısıtlamalar Amouranth için harika bir gol olabilir. Kick’e kimin geçeceği ise gerçekten merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu