Yaşam

Like Dizisinin 4. Sezon Yayın Tarihinden İlk Bilgiler

Son dönemlerde ülkemizde en çok konuşulan dizilerin ortasında, Beğenmek Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Şubenin nabzını tutan Birsen Altuntaş, Gibi’nin 4. sezon çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Altuntaş, dizinin yeni sezonunda ne zaman çıkacağı hakkındade açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı’nın birkaç yıl önce hayata geçirdiği Exxen adlı platformda yayınlanan Gigi, ilk üç sezonuyla büyük bir takipçi kitlesi kazanmayı başardı. Dizideki replikler sosyal medyada da büyük ilgi gördü ve birçoğu viral oldu. Birsen Altuntaş’a göre yeni dönem 10 bölümden oluşacak, mart sonundaExxen aboneleriyle buluşacak.

Beşinci ve altıncı dönemler de çekilecek!

Birsen Altuntaş da fenomen dizinin hayranları için sevindirici bir haber paylaştı. Açıklamaya göre Gibi’nin beşinci ve altıncı sezonlarda geri çekilecektir.

Feyyaz Yiğit (Yılmaz), Kıvanç Kılınç (İlkkan) ve Ahmet Kürşat Öçalan (Ersoy) komedi dizileri Özcanlar İmal Sarayı tarafından üstlenildi. Dizinin dördüncü döneminde yönetmen koltuğuna oturan Barış Yöş şunları söyledi: uzun zaman sonra çalışıyorum en keyiflisetlerden biri.‘ dediği bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu