Haber

Seferihisar’da demokrasi geleneği…

Seferihisar Belediyesi, ilçe halkını “Halk Günleri” ile karşılıyor, istek, talep ve şikayetlerini dinliyor. 14 bin 985 kişiyle birebir görüşme fırsatı bulduğunu kaydeden Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Seferihisar’da derdini dinlemediğim vatandaş kalmayacak.”

Dört buçuk yıllık görev süresi boyunca başarılı hizmetleri ve Seferihisar halkına yakınlığıyla dikkat çeken Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, makamında “Halk Günleri” düzenleyerek ilçenin istek, talep ve şikayetlerini dinliyor. sakinleri. Salı günleri Seferihisar Belediyesi Ana Hizmet Binasında düzenlenen Halk Günleri kapsamında binlerce vatandaş Önder Yetişkinlerle bir araya gelerek talep ve şikayetlerini iletti.

“SEFERİHİSAR’I BİRLİKTE YÖNETELİM”

Başkan Ergin, “4 buçuk yıldır vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyorum, dertlerine deva, sohbetlerine dost olmaya devam ediyorum. Bu süreçte 14.895 kişiyle görüştüm ve görüşmeye devam edeceğim. Randevu sistemi ile hayata geçirdiğimiz bu uygulama sayesinde dinlemediğim hemşehrim kalmayacak. Lütfen gelin, bizimle iletişime geçin, konuşalım. ‘Ne yapalım’ diye ilçe halkına davette bulundu, hep birlikte çözüm bulmaya ve Seferihisar’ı yönetmeye devam edelim.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu